Teikiame oro kondicionierių, šilumos siurblių montavimo paslaugas visoje Lietuvoje.

Reversinis oro kondicionavimas yra „viskas viename“ sprendimas, apjungiantis šilumos siurblio ir oro kondicionavimo privalumus. Šio tipo technologijos sujungia vėsinimo ir šildymo funkcijas, kad prisitaikytų prie skirtingų metų laikų. Šis sprendimas leidžia žymiai sutaupyti vietos, padidinti komfortą ir realiai sutaupyti energijos.

Kas yra apverčiamas oro kondicionierius?

Reversinis oro kondicionavimas, dar žinomas kaip oras-oras šilumos siurblys, žiemą šildo patalpų patalpas, o vasarą vėsina. Tai paprastas ir ekonomiškas būdas sujungti dvi funkcijas.

Reversiniame oro kondicionieriuje dažnai yra lauko ir vidaus komponentai. Karštas ir šaltas perjungimas yra automatinis dėl lauko ir vidaus temperatūros kontrolės.

Kai lauke nukrenta temperatūra, įrenginys pagal šilumos siurblio principą sugeria šilumą iš oro ir išleidžia į vidų, kad šildytų namą ar biurą. Tada, kai temperatūra pakyla, vidinis elementas sugeria šilumą patalpos viduje ir išsiunčia ją į lauką.

Kodėl verta rinktis reversinį oro kondicionierių?

Pasirinkę reversinį prietaisą, galite sutaupyti iki 50% įprasto suvartojimo.

Be to, dėl naujausių technologijų plėtros reversiniai oro kondicionieriai iš tiesų yra labai veiksmingi. Patalpos viduje galima pasirinkti konkrečią pageidaujamą temperatūrą. Tada prietaisas reguliuos šilumą, kad pasiektų norimą temperatūrą.

Šis „du viename“ gaminys užtikrina optimalų komfortą patalpoje, kurioje bus kondicionuojamas ir šildomas, kad ir kokia ji būtų (būsto, parduotuvės, biuro ir kt.), ir taupo erdvę.

Komentarai (1)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Uždaryti
Prisijungti
Uždaryti
Krepšelis (0)

Krepšelyje nėra produktų. Krepšelyje nėra produktų.